Zadbaj o bezpieczeństwo swojej poczty e-mail, strony internetowej, czy kodu.

certyfikaty

Certyfikat SSL

Poświadcza autentyczność domeny i jej właściciela. Chroni transmisję poufnych danych i zabezpiecza je przed wyciekiem. Dzięki certyfikatowi otrzymujesz znak kłódki i skrót https, które budują wiarygodność strony.

student, woman, startup-849821.jpg

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL jest stosowany do potwierdzenia wiarygodności domeny lub domeny razem z jej właścicielem. Wdrożenie takiego certyfikatu daje gwarancję bezpieczeństwa, że przekazywane informacje nie zostaną przechwycone przez osoby trzecie. Jest to szczególnie ważne, kiedy zostawiamy swoje dane na stronie, zwłaszcza tak wrażliwe jak PESEL, czy numer karty kredytowej.  

Strony posiadające taki certyfikat są oznaczone w pasku przeglądarki zieloną kłódką. Potwierdza ona również autentyczność przeglądanej witryny – zdarza się, że hakerzy celowo tworzą podobne strony do naszej, aby m.in. wyłudzić nasze dane. Sprawdzając certyfikat strony mamy gwarancję, że jesteśmy we właściwym miejscu, a nie na stronie oszusta.

.

Certyfikat e-mail ID (S/MIME)

Zabezpiecza wiadomości oraz załączniki przed fałszerstwem. Zyskujesz osobisty certyfikat bezpieczeństwa i gwarancję, że nikt nie ingerował w treść e-maila.

blogging, typing, wordpress-2620148.jpg

Certyfikat Code Signing

Umożliwia cyfrowe podpisanie aplikacji, sterowników i programów. Zabezpiecza własność intelektualną. Zyskujesz bezpieczeństwo kodu i gwarancję, że nikt nie zmieni Twojego kodu od chwili podpisania.

programming, developing, startup-593312.jpg

mASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Cześć!
Miło Cię widzieć
🙂

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać ciekawe treści i praktyczne wskazówki związane z zastosowaniem podpisów elektronicznych i nie tylko.

Nie wysyłamy spamu! Przeczytaj naszą politykę prywatności po więcej informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować. Pamiętaj, aby potwierdzić swój zapis klikając przycisk w otrzymanym e-mailu (wiadomość może trafić do folderu SPAM lub oferty).

Koszyk