Podpisuj jednym kliknięciem nawet kilkadziesiąt dokumentów

Podpis elektroniczny Certum

Jak działa?

Podpis elektroniczny Certum to zaawansowana usługa, która pozwala Ci jednym kliknięciem podpisywać dokumenty. Potwierdza tożsamość Twoją lub Twojej organizacji.

Możesz wykorzystać ją do celów firmowych, ale również prywatnych. Wykorzystując podpis elektroniczny od Certum masz gwarancję bezpieczeństwa.

Dla kogo?

Dla firm, instytucji publicznych i osób prywatnych.

Dlaczego warto?

Nie musisz już składać fizycznego podpisu żeby rozliczyć się z urzędem, podpisać umowę z pracownikiem, czy potwierdzić swoją tożsamość. Podpis elektroniczny, to proste rozwiązanie które zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Wygoda

ePodpis odpowiada Twojemu fizycznemu podpisowi, dzięki temu załatwisz swoje sprawy bez wychodzenia z domu.

Bezpieczeństwo

Certyfikat posiada wszystkie najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wydajność

Podpisuj wiele dokumentów w krótkim czasie.

Kompatybilność

Podpis elektroniczny jest obsługiwany przez Adobe, Microsoft Office czy Libre Office.

Podpis elektroniczny Certum a prawo

Kwalifikowany podpis elektroniczny jest prawnie wiążący w Polsce i odpowiada on podpisowi odręcznemu. Szczegóły wykorzystywania tego typu podpisów reguluje Ustawa z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym (Dz.U. Nr 130, poz. 1450 z późn. zm.) oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r.

Wszystkie podpisy elektroniczne Certum spełniają aktualne polskie i unijne wymogi prawne, a także zapewniają najwyższe bezpieczeństwo dla użytkowników. Warto wiedzieć, że podpisy elektroniczne są często bezpieczniejsze od podpisu odręcznego, ponieważ trudniej je podrobić. Od momentu złożenia podpisu elektronicznego na dokumencie, możemy śledzić wszystkie naniesione na dany dokument zmiany. 

Wybierz podpis idealny dla siebie

Cześć!
Miło Cię widzieć
🙂

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać ciekawe treści i praktyczne wskazówki związane z zastosowaniem podpisów elektronicznych i nie tylko.

Nie wysyłamy spamu! Przeczytaj naszą politykę prywatności po więcej informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować. Pamiętaj, aby potwierdzić swój zapis klikając przycisk w otrzymanym e-mailu (wiadomość może trafić do folderu SPAM lub oferty).

Koszyk